Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2014.                    
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HARLINGEN z dnia 05.07.14                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:12:09.  N 05:43:21.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1054.800 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   70                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   250                           
      5.Ilość konkursów.......................:   50                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   915.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   744.66                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,00,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,13,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:4 godz.  5 min. 13 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe 110.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       SERIA 3/5 [1]                                                     
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | WARSZAWA                |    4   |   17   |    2  |11.76|      
          | 02 | GARWOLIN                |   12   |   40   |   12  |30.00|      
          | 03 | ŁOCHÓW                  |    1   |    5   |    0  | 0.00|      
          | 04 | PIASECZNO               |   15   |   51   |   12  |23.53|      
          | 05 | PRUSZKÓW                |   20   |   56   |    9  |16.07|      
          | 06 | GRÓJEC                  |    1   |    5   |    3  |60.00|      
          | 173| KOZIENICE               |    5   |   23   |    3  |13.04|      
          | 452| MIŃSK MAZ               |    9   |   43   |    9  |20.93|      
          | 473| ŁOCHÓW 2                |    3   |   10   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   70   |  250   |   50  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2014.                                                                                   
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                         z lotu HARLINGEN, w dniu 05.07.14                                                                                      
  +---+------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                    
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ           |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                                    
  |   |                        |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                                    
  +---+------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                    
     1 WĘGRZYNEK GRZEGORZ        2 PL-02-08-12149    GT  8,00,18   915.19   4.00   5-  5-  3 1071.050 110.000                                                   
     2 KOZŁOWSKI JAKUB           2 PL-0414-09-19986  GT  9,18,55   893.88   8.00   4-  1-  1 1116.380 109.550                                                   
     3 KAŁASKA JAKUB             2 PL-02-07-124      GT  8,49,14   889.11  12.00   5-  4-  3 1084.030 109.100                                                   
     4 GRANIS WALDEMAR         173 PL-02-09-11582    GT  8,49,33   884.35  16.00   5-  1-  1 1078.510 108.650                                                   
     5 KAŁASKA JAKUB             2 PL-02-11-9923     GT  9,04,44   877.95  20.00   2  <  11> 1084.030 108.200                                                   
     6 SZCZĘSNY MAREK          452 PL-0452-12-5941   GT  8,59,24   876.86  24.00   5-  2-  2 1078.010 107.760                                                   
     7 OSIŃSKI KRZYSZTOF         6 PL-06-09-3980     GT  8,29,14   858.08  28.00   5-  3-  3 1029.040 107.310                                                   
     8 RESZKA JERZY              5 PL-06-09-4024     GT  8,37,50   852.34  32.00   4-  1-  1 1029.480 106.860                                                   
     9 STĘPIEŃ BOGDAN          452 PL-2011-461689    GT  9,43,31   840.85  36.00   3-  1-  1 1070.840 106.410                                                   
    10 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF      5 PL-01-07-7637     GT  8,34,39   840.50  40.00   2-  1-  1 1012.510 105.960                                                   
    11 KAŁASKA JAKUB             2 PL-02-09-6213     GT 10,25,21   824.14  44.00   3  <  23> 1084.030 105.510                                                   
    12 MACIĄG ZDZISŁAW           1 PL-01-08-8932     GT  9,47,24   821.64  48.00   5-  1-  1 1049.560 105.060                                                   
    13 SOBCZAK ZDZISŁAW        173 PL-04-08-11608    GT  9,55,08   818.91  52.00   5-  1-  1 1052.410 104.610                                                   
    14 KULCZYŃSKI MIECZYSŁAW     4 PL-012-09-14353   GT 10,07,09   811.86  56.00   2-  1-  1 1053.110 104.160                                                   
    15 HAWRYLUK ZIELIŃSKI        1 PL-01-09-442      GT  9,47,19   805.86  60.00   5-  1-  1 1029.340 103.710                                                   
    16 MATEJKO KRZYSZTOF         4 PL-04-10-3945     GT 10,25,55   802.73  64.00   5-  1-  1 1056.330 103.270                                                   
    17 SIKORA MARCIN             2 PL-02-10-4778     GT 11,13,42   798.45  68.00   3-  1-  1 1088.840 102.820                                                   
    18 WĘGRZYNEK GRZEGORZ        2 PL-02-05-7336     GT 10,51,30   798.40  72.00   2  <  21> 1071.050 102.370                                                   
    19 ZIÓŁKOWSKI DARIUSZ        5 PL-05-08-3254     GT  9,50,53   798.08  76.00   2-  1-  1 1022.250 101.920                                                   
    20 ZDUŃCZYK WOJCIECH         4 PL-04-09-12504    GT 10,39,39   796.63  80.00   6-  2-  2 1059.240 101.470                                                   
    21 WĘGRZYNEK GRZEGORZ        2 PL-02-08-12115    GT 10,59,08   793.88  84.00   3  <  39> 1071.050 101.020                                                   
    22 PINDELSKI KRZYSZTOF       4 PL-2011-454585    GT 10,34,31   792.73  88.00   5-  2-  2 1049.990 100.570                                                   
    23 KAŁASKA JAKUB             2 PL-2011-455534    GT 11,17,31   792.70  92.00   4         1084.030   0.000                                                   
    24 DROZDOWSKI MARIUSZ      452 PL-03-09-7748     G  11,11,35   789.88  96.00  19-  2-  0 1075.490   0.000                                                   
    25 KISIEL ROBERT i STAS      4 PL-04-12-2291     GT 10,44,52   787.79 100.00   5-  1-  1 1051.600  99.220                                                   
    26 KRUPA JANUSZ              4 PL-04-10-09671    GT 10,31,08   785.21 104.00   3-  1-  1 1037.360  98.780                                                   
    27 BOROWSKI RYSZARD        173 PL-0173-12-10025  GT 11,16,53   785.05 108.00   3-  1-  1 1073.070  98.330                                                   
    28 SZCZĘSNY MAREK          452 PL-2011-462124    GT 11,26,55   782.92 112.00   2         1078.010  97.880                                                   
    29 LEŚNIAK PAWEŁ             5 PL-05-09-12121    GT 10,24,29   780.83 116.00   3-  1-  1 1026.390  97.430                                                   
    30 SZYMAŃSKI ROBERT          5 PL-0226-09-3102   GT 10,15,11   777.63 120.00   5-  1-  1 1014.950  96.980                                                   
    31 JACKIEWICZ ŁUKASZ       452 UA-10-200         GT 11,38,33   775.85 124.00   5-  3-  3 1077.300  96.530                                                   
    32 KUREK WIESŁAW             4 PL-2011-454333    GT 11,24,48   771.36 128.00   3-  2-  2 1060.470  96.080                                                   
    33 OSIŃSKI KRZYSZTOF         6 PL-06-09-3931     GT 10,47,16   769.51 132.00   2  <  45> 1029.040  95.630                                                   
    34 GRZYB WIESŁAW             2 PL-0414-10-23715  GT 12,57,38   762.89 136.00   4-  1-  1 1119.640  95.180                                                   
    35 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ     5 PL-05-08-4475     GT 10,55,34   762.78 140.00   4-  2-  2 1026.370  94.730                                                   
    36 DROZDOWSKI MARIUSZ      452 PL-0452-12-9241   G  12,01,23   762.01 144.00   2         1075.490   0.000                                                   
    36 MARKOWSKI KRZYSZTOF       4 PL-04-07-9539     GT 11,43,20   762.01 144.00   4-  1-  1 1061.730  94.290                                                   
    38 PINDELSKI KRZYSZTOF       4 PL-04-10-8506     GT 11,34,01   758.65 152.00   2         1049.990  93.390                                                   
    39 WĘGRZYNEK GRZEGORZ        2 PL-02-09-8800     GT 12,04,35   757.15 156.00   4  <  46> 1071.050   0.000                                                   
    40 MICHALAK PAWEŁ            4 PL-04-08-11263    GT 11,29,54   754.82 160.00   3-  1-  1 1041.580  92.490                                                   
    41 ZDUŃCZYK WOJCIECH         4 PL-04-09-12508    GT 11,53,33   754.69 164.00   2         1059.240  92.040                                                   
    42 JACKIEWICZ ŁUKASZ       452 PL-03-09-21019    GT 12,18,09   754.33 168.00   2  <  44> 1077.300  91.590                                                   
    43 SZADKOWSKI MARIUSZ        5 PL-2011-472567.   GT 11,06,14   752.39 172.00   3-  1-  1 1020.420  91.140                                                   
    44 JACKIEWICZ ŁUKASZ       452 PL-03-09-20547    GT 12,28,50 11:58:50 176.00   3         1077.300  90.690                                                   
    45 OSIŃSKI KRZYSZTOF         6 PL-06-11-11325    GT 11,25,14 11:59:35 180.00   3         1029.040  90.240                                                   
    46 WĘGRZYNEK GRZEGORZ        2 PL-02-04-13326    GT 12,24,39 12:02:59 184.00   5         1071.050   0.000                                                   
    47 PYCHTJAROW ARKADIUSZ      5 PL-05-09-9493     GT 11,08,56 12:03:36 188.00   5-  1-  1 1013.800  89.350                                                   
    48 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ     5 PL-0180-10-10311  GT 11,25,55 12:03:49 192.00   2         1026.370  88.900                                                   
    49 CHRÓST ZBIGNIEW         452 PL-0414-08-17359  GT 12,47,50 12:04:56 196.00   2-  1-  1 1086.970  88.450                                                   
    50 KUREK WIESŁAW             4 PL-04-10-1692     GT 12,13,05 12:05:31 200.00   2         1060.470  88.000                                                   
   ---------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                
   -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                  
    51 GRANIS WALDEMAR         173 PL-0173-07-6472   GT 12,41,01 12:09:24   0.00   2         1078.510   0.000                                                   
    52 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF      5 PL-01-07-7669     GT 11,16,06 12:12:29   0.00   2         1012.510   0.000                                                   
    53 SMOŁA DANIEL              5 PL-0434-10-3643   GT 11,24,15 12:22:44   0.00   2-  0-  0 1010.940   0.000                                                   
    54 SZYMAŃSKI ROBERT          5 PL-0226-07-16463  GT 11,30,24 12:23:32   0.00   2         1014.950   0.000                                                   
    55 ZDUŃCZYK WOJCIECH         4 PL-04-08-3529     GT 12,31,01 12:25:06   0.00   3         1059.240   0.000                                                   
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                    Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2014.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 05.07.14 HARLINGEN                                
            SERIA 3/5 [1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KAŁASKA         JAKUB           2     5    3     4   322.81     
              2 WĘGRZYNEK       GRZEGORZ        2     5    3     5   313.39     
              3 OSIŃSKI         KRZYSZTOF       6     5    3     3   293.18     
              4 JACKIEWICZ      ŁUKASZ        452     5    3     3   278.81     
              5 SZCZĘSNY        MAREK         452     5    2     2   205.64     
              6 PINDELSKI       KRZYSZTOF       4     5    2     2   193.96     
              7 ZDUŃCZYK        WOJCIECH        4     6    2     2   193.51     
              8 KUREK           WIESŁAW         4     3    2     2   184.08     
              9 KOLARCZYK       WŁODZIMIERZ     5     4    2     2   183.63     
             10 KOZŁOWSKI       JAKUB           2     4    1     1   109.55     
             11 GRANIS          WALDEMAR      173     5    1     1   108.65     
             12 RESZKA          JERZY           5     4    1     1   106.86     
             13 STĘPIEŃ         BOGDAN        452     3    1     1   106.41     
             14 WYSZKOWSKI      KRZYSZTOF       5     2    1     1   105.96     
             15 MACIĄG          ZDZISŁAW        1     5    1     1   105.06     
             16 SOBCZAK         ZDZISŁAW      173     5    1     1   104.61     
             17 KULCZYŃSKI      MIECZYSŁAW      4     2    1     1   104.16     
             18 HAWRYLUK        ZIELIŃSKI       1     5    1     1   103.71     
             19 MATEJKO         KRZYSZTOF       4     5    1     1   103.27     
             20 SIKORA          MARCIN          2     3    1     1   102.82     
             21 ZIÓŁKOWSKI      DARIUSZ         5     2    1     1   101.92     
             22 KISIEL          ROBERT i STAS   4     5    1     1    99.22     
             23 KRUPA           JANUSZ          4     3    1     1    98.78     
             24 BOROWSKI        RYSZARD       173     3    1     1    98.33     
             25 LEŚNIAK         PAWEŁ           5     3    1     1    97.43     
             26 SZYMAŃSKI       ROBERT          5     5    1     1    96.98     
             27 GRZYB           WIESŁAW         2     4    1     1    95.18     
             28 MARKOWSKI       KRZYSZTOF       4     4    1     1    94.29     
             29 MICHALAK        PAWEŁ           4     3    1     1    92.49     
             30 SZADKOWSKI      MARIUSZ         5     3    1     1    91.14     
             31 PYCHTJAROW      ARKADIUSZ       5     5    1     1    89.35     
             32 CHRÓST          ZBIGNIEW      452     2    1     1    88.45     
             33 RATAJCZAK       R i R           1     1    0     0     0.00     
             34 SETNIEWSKI      RYSZARD         1     6    0     0     0.00     
             35 GAŁĄZKA         ANDRZEJ         2     1    0     0     0.00     
             36 PAZIEWSKI       MARIUSZ         2     3    0     0     0.00     
             37 WIDŁAK          ADAM            2     2    0     0     0.00     
             38 CHRUŚCIEL       RYSZARD         2     4    0     0     0.00     
             39 KAŁASKA         KRZYSZTOF       2     5    0     0     0.00     
             40 TOBIASZ         ZDZISŁAW        2     1    0     0     0.00     
             41 ĆWIEK           MARIUSZ         2     3    0     0     0.00     
             42 KUNC            RYSZARD         4     2    0     0     0.00     
             43 GRZEGRZÓŁKA     JAN             4     2    0     0     0.00     
             44 GŁAŻEWSKI       J i P           4     3    0     0     0.00     
             45 CHOJNACKI       M i Z           4     3    0     0     0.00     
             46 GOLIK           SŁAWOMIR        4     3    0     0     0.00     
             47 SKIBA           WŁODZIMIERZ     4     2    0     0     0.00     
             48 WITECKI         GRZEGORZ        5     3    0     0     0.00     
             49 CZECH           CEZARY          5     3    0     0     0.00     
             50 PAWELSKI        PIOTR           5     2    0     0     0.00     
             51 PODGÓRSKI       BOGDAN          5     3    0     0     0.00     
             52 KACZMARCZYK     ROBERT          5     2    0     0     0.00     
             53 GRUDZIEŃ        PAWEŁ           5     1    0     0     0.00     
             54 PIEKUT          BOGDAN          5     2    0     0     0.00     
             55 BAGIŃSKI        MIROSŁAW        5     1    0     0     0.00     
             56 GARBIŃSKI       ZDZISŁAW        5     1    0     0     0.00     
             57 WIŚNIEWSKI      JAROMIN         5     5    0     0     0.00     
             58 SMOŁA           DANIEL          5     2    0     0     0.00     
             59 LEWICKI         ADAM            5     3    0     0     0.00     
             60 DROZDOWSKI      MARIUSZ       452    19    0     2     0.00     
             61 KOMODA WALDEMAR JÓZEF         452     5    0     0     0.00     
             62 PERZANOWSKI     ANDRZEJ       452     1    0     0     0.00     
             63 ANTOSIEWICZ     ARTUR         452     2    0     0     0.00     
             64 PATOKA          LECH            3     5    0     0     0.00     
             65 SZOPA           ANDRZEJ       452     1    0     0     0.00     
             66 ZAKLIKA WOJCIEC ADAM          473     5    0     0     0.00     
             67 KOWALCZYK       RAFAŁ         473     3    0     0     0.00     
             68 PRZYBYSZ        ZBIGNIEW      473     2    0     0     0.00     
             69 SIĘBOR          KRZYSZTOF     173     5    0     0     0.00     
             70 LUBASZKO        JERZY         173     5    0     0     0.00