Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2013.                    
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HARLINGEN z dnia 06.07.13                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:12:09.  N 05:43:21.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1051.520 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   76                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   327                           
      5.Ilość konkursów.......................:   66                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1000.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   645.29                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 5,20,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,27,17                         
     10.Sredni czas trwania konkursu..........:9 godz. 38 min. 33 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe 110.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [1]                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | WARSZAWA                |   11   |   71   |   16  |22.54|      
          | 02 | GARWOLIN                |   13   |   59   |   14  |23.73|      
          | 03 | ŁOCHÓW                  |    9   |   33   |    3  | 9.09|      
          | 04 | PIASECZNO               |   16   |   54   |    9  |16.67|      
          | 05 | PRUSZKÓW                |   18   |   71   |   15  |21.13|      
          | 06 | GRÓJEC                  |    7   |   36   |    9  |25.00|      
          | 07 | MIŃSK MAZOWIECKI        |    2   |    3   |    0  | 0.00|      
          | 08 | KOZIENICE               |    0   |    0   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   76   |  327   |   66  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                   Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2013.                                                                                     
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  1.                                                                                             
                                       z lotu HARLINGEN, w dniu 06.07.13                                                                                        
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                                
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |   C      M  |                                
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
   1 Szczepaniak Robert              4 PL04-08-960        T  5,20,17  1000.51   3.06   3-  1-  1 1040.810 110.000                                               
   2 WĘGRZYNEK GRZEGORZ              2 PL-02-04-4769     GT  6,01,23   990.44   6.12   5-  3-  3 1071.050 109.660 64.80/89.72                                   
   3 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-08-8901     GT  5,49,06   981.72   9.17  14-  4-  2 1049.560 109.320 64.60/89.45                                   
   4 SOKOŁOWSKI TOMASZ i MICHAŁ      1 PL-01-10-9011     GT  6,08,23   964.41  12.23   7-  1-  1 1049.650 108.980 64.40/89.17                                   
   5 HAWRYLUK ZIELIŃSKI              1 PL-01-09-127      GT  5,50,41   961.39  15.29  10-  3-  3 1029.340 108.650 64.20/88.89                                   
   6 OLESZCZUK WOJCIECH              3 PL-03-07-6121     GT  6,57,16   949.94  18.35   5-  1-  1 1080.340 108.310 64.00/88.62                                   
   7 PAŁDYNA ANNA                    2 PL-0414-07-11194  GT  7,42,22   944.14  21.41   5-  3-  3 1116.320 107.970 63.80/88.34                                   
   8 Kurek Wiesław                   4 PL04-07-11039      T  6,52,33   936.36  24.46   5-  1-  1 1060.470 107.630                                               
   9 GRZYBOWSKI ADAM                 5 PL-01-10-13023    GT  6,46,33   915.82  27.52   6-  2-  2 1031.720 107.290 63.40/87.78                                   
  10 SAWCZENKO ANDRZEJ               1 PL-01-08-7563     GT  7,04,06   915.04  30.58   6-  2-  2 1046.900 106.950 63.20/87.51                                   
  11 Markowski Krzysztof             4 PL04-07-9539      GT  7,21,48   913.87  33.64   3-  2-  2 1061.730 106.620 63.00/87.23                                   
  12 Głażewski Jerzy                 4 PL07-10-7333      GT  7,24,05   911.67  36.70   5-  1-  1 1061.260 106.280 62.80/86.95                                   
  13 WĘGRZYNEK GRZEGORZ              2 PL-02-06-7549      T  7,35,37   911.05  39.76   2  <  35> 1071.050 105.940                                               
  14 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL06-10-4866      G   7,01,52   908.29  42.81  12-  5-  1 1037.150   0.000 62.40/86.40                                   
  15 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ           5 PL-06-10-2764     GT  6,56,22   903.20  45.87   7-  2-  2 1026.370 105.260 62.20/86.12                                   
  16 MODRZEJEWSKI STANISŁAW          5 PL-05-06-7968      T  6,50,45   902.42  48.93   5-  1-  1 1020.410 104.920                                               
  17 Górecki Grzegorz                6 PL06-08-11466     GT  7,14,17   896.59  51.99   3-  1-  1 1034.920 104.580 61.80/85.57                                   
  18 WIŚNIEWSKI RYSZARD              1 PL-01-08-22618    GT  7,17,42   895.14  55.05   4-  2-  2 1036.300 104.250 61.60/85.29                                   
  19 KOZŁOWSKI JAKUB                 2 PL-0414-09-19986  GT  8,50,17   892.90  58.10   7-  2-  1 1116.380 103.910 61.40/85.02                                   
  20 HAWRYLUK ZIELIŃSKI              1 PL-01-07-120      GT  7,15,08   891.10  61.16   2  <  61> 1029.340 103.570 61.20/84.74                                   
  21 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ           5 PL-06-09-3449     GT  7,13,54   889.48  64.22   2         1026.370 103.230 61.00/84.46                                   
  22 PAŁDYNA ANNA                    2 PL-0414-10-22912  GT  8,56,39   888.33  67.28   2  <  52> 1116.320 102.890 60.80/84.18                                   
  23 KOZŁOWSKI JAKUB                 2 PL-11-57103       G   9,07,22   880.87  70.34   2         1116.380   0.000 60.60/83.91                                   
  24 Chojnacki M. i  Z.              4 PL04-08-8819      GT  7,59,44   875.42  73.39   3-  1-  1 1050.270 102.220 60.40/83.63                                   
  25 RESZKA JERZY                    5 PL-06-09-4024     GT  7,47,42   866.79  76.45   5-  2-  2 1029.480 101.880 60.20/83.35                                   
  26 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL04-06-10965     GT  7,58,32   865.35  79.51   2  <  28> 1037.150 101.540 60.00/83.08                                   
  27 Trojanowski Sławomir            6 PL06-09-6822      GT  8,13,21   858.33  82.57   2-  1-  1 1041.460 101.200 59.80/82.80                                   
  28 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL04-06-11231     G   8,16,25   852.63  85.63   3  <  42> 1037.150   0.000 59.60/82.52                                   
  29 RESZKA JERZY                    5 PL-06-08-5442     GT  8,11,45   849.58  88.69   2         1029.480 100.520 59.40/82.25                                   
  30 MARIAŃSKI ZYGMUNT               5 PL-04-06-16293    GT  8,09,58   847.04  91.74   7-  3-  3 1024.890 100.180 59.20/81.97                                   
  31 Burkowski Paweł                 4 PL-11-507828      GT  8,58,43   843.11  94.80   5-  2-  2 1061.230  99.850 59.00/81.69                                   
  32 GODLEŚ MIROSŁAW                 3 PL-03-07-9053     GT  9,01,49   839.60  97.86   5-  2-  2 1059.420  99.510 58.80/81.42                                   
  33 SZADKOWSKI MARIUSZ              5 PL-05-08-2233     GT  8,25,58   832.34 100.92   5-  1-  1 1020.420  99.170 58.60/81.14                                   
  34 GODLEŚ MIROSŁAW                 3 PL-03-08-1675     GT  9,13,13   832.08 103.98   2         1059.420  98.830 58.40/80.86                                   
  35 WĘGRZYNEK GRZEGORZ              2 PL-02-05-5093     GT  9,27,47   831.70 107.03   3         1071.050  98.490 58.20/80.58                                   
  36 Wilczek Edward                  4 PL04-08-10079     GT  9,27,42   819.08 110.09   6-  1-  1 1054.730  98.150 58.00/80.31                                   
  37 WIŚNIEWSKI RYSZARD              1 PL-01-08-22646    GT  9,07,32   817.57 113.15   2         1036.300  97.820 57.80/80.03                                   
  38 Piertasiak Kazimierz            6 PL06-08-9386      GT  9,08,10   813.96 116.21   5-  2-  2 1032.230  97.480 57.60/79.75                                   
  39 Piertasiak Kazimierz            6 PL06-08-9380      GT  9,12,24   811.25 119.27   2         1032.230  97.140 57.40/79.48                                   
  40 KUSAK JERZY&MARIUSZ             2 PL-02-05-10573    GT 10,29,28   809.32 122.32   1-  1-  1 1092.150  96.800 57.20/79.20                                   
  41 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-08-8935     G   9,36,58   809.24 125.38   2  <  47> 1049.560   0.000 57.00/78.92                                   
  42 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL06-09-5561      G   9,23,20   808.17 128.44   4  <  45> 1037.150   0.000 56.80/78.65                                   
  43 LEWANDOWSKI TOMASZ              2 PL-04-07-8625     GT 10,03,31   802.70 131.50   5-  2-  2 1062.390  95.780 56.60/78.37                                   
  44 NIEDZIÓŁKA MICHAŁ               2 PL-0414-07-10366  GT 11,21,58   796.62 134.56   8-  1-  1 1116.830  95.450 56.40/78.09                                   
  45 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL0414-05-10307   G   9,44,47   794.88 137.61   5         1037.150   0.000 56.20/77.82                                   
  46 KAŁASKA JAKUB                   2 PL-02-08-11391     T 10,44,21   794.54 140.67   6-  1-  1 1084.030  94.770                                               
  47 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-04-19906    GT 10,14,48   786.31 143.73   3  <  58> 1049.560  94.430 55.80/77.26                                   
  48 BOGUCKI MARIUSZ                 5 PL-05-09-9336      T  9,54,29   776.78 146.79   6-  1-  1 1021.070  94.090                                               
  49 MARIAŃSKI ZYGMUNT               5 PL-04-02-239      GT 10,07,36   771.99 149.85   2  <  50> 1024.890  93.750 55.40/76.71                                   
  50 MARIAŃSKI ZYGMUNT               5 PL-04-05-7809     GT 10,14,33   767.97 152.91   3         1024.890  93.420 55.20/76.43                                   
  51 SZWONDER STANISŁAW              2 PL-02-04-360      GT 11,36,13   767.14 155.96  10-  1-  1 1086.430  93.080 55.00/76.15                                   
  52 PAŁDYNA ANNA                    2 PL-0414-07-11166  GT 12,21,53   763.62 159.02   3         1116.320  92.740 54.80/75.88                                   
  53 ZYCH ZBIGNIEW                   1 PL-01-07-20430    G  11,07,15   762.18 162.08   8-  2-  1 1057.330   0.000 54.60/75.60                                   
  54 SAWCZENKO ANDRZEJ               1 PL-01-07-17456    GT 10,59,49   758.72 165.14   2         1046.900  92.060 54.40/75.32                                   
  55 GRZYBOWSKI ADAM                 5 PL-01-10-13070     T 10,50,08   753.01 168.20   2         1031.720  91.720                                               
  56 Markowski Krzysztof             4 PL04-09-11700     GT 11,30,06   752.95 171.25   2         1061.730  91.380 54.00/74.77                                   
  57 MIŃKOWSKI BOGDA RADOSŁAW        1 PL-01-09-1199     GT 10,44,38   751.71 174.31   5-  2-  2 1025.810  91.050 53.80/74.49                                   
  58 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-06-8514     G  11,26,53 11:29:30 177.37   4         1049.560   0.000 53.60/74.22                                   
  59 MIŃKOWSKI BOGDA RADOSŁAW        1 PL-01-10-10830    GT 10,59,41 11:33:58 180.43   2         1025.810  90.370 53.40/73.94                                   
  60 LEWANDOWSKI TOMASZ              2 PL-04-10-2716     GT 12,57,40 12:43:10 183.49   2         1062.390  90.030 53.20/73.66                                   
  61 HAWRYLUK ZIELIŃSKI              1 PL-01-08-19190    GT 13,05,11 13:34:46 186.54   3         1029.340  89.690 53.00/73.38                                   
  62 ZYCH ZBIGNIEW                   1 PL-01-05-11954    GT 13,49,12 13:41:27 189.60   2         1057.330  89.350 52.80/73.11                                   
  63 ZIÓŁKOWSKI DARIUSZ              5 PL-05-08-3298     GT 13,05,49 13:44:50 192.66   3-  1-  1 1022.250  89.020 52.60/72.83                                   
  64 NOWIŃSKI DARIUSZ                5 PL-05-05-8848      T 13,38,59 14:20:31 195.72   5-  1-  1 1020.370  88.680                                               
  65 Burkowski Paweł                 4 PL04-11-3518      GT 14,34,51 14:21:54 198.78   2         1061.230  88.340 52.20/72.28                                   
  66 BROCZEK WALDEMAR                5 PL-05-08-722       T 14,27,17 15:08:49 201.83   5-  1-  1 1020.370  88.000                                               
 -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                  
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                          
  67 MODRZEJEWSKI STANISŁAW          5 PL-05-06-7955      T 15,10,15 15:51:44   0.00   2         1020.410   0.000                                               
  68 BROCZEK WALDEMAR                5 PL-05-10-2440     GT 15,52,53 16:34:25   0.00   2         1020.370   0.000                                               
  69 SZADKOWSKI MARIUSZ              5 PL-05-10-1421     GT 15,58,05 16:39:33   0.00   2         1020.420   0.000                                               
  70 Markowski Krzysztof             4 PL04-10-3862      GT 16,59,42 16:46:05   0.00   3         1061.730   0.000                                               
  71 KAJAK BOGDAN                    5 PL-05-08-4333     GT 16,23,45 17:07:14   0.00   4-  0-  0 1018.910   0.000                                               
  72 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-07-16678    G  18,18,40 18:21:17   0.00   5         1049.560   0.000                                               
  73 KOLUCH TADEUSZ                  3 PL-0406-09-9240   GT 19,50,34 19:05:22   0.00   4-  0-  0 1085.420   0.000                                               
  74 RESZKA JERZY                    5 PL-09-03-10178    GT 19,09,43 19:39:06   0.00   3         1029.480   0.000                                               
  75 KUBIAK ZBIGNIEW                 5 PL-05-10-2475     GT 19,01,08 19:44:07   0.00   2-  0-  0 1019.280   0.000                                               
  76 Borkowski Jerzy                 4 PL04-07-4492      GT 20,04,36 20:20:41   0.00   5-  0-  0 1039.450   0.000                                               
  77 LEWANDOWSKI TOMASZ              2 PL-04-10-2722     GT 20,42,48 20:28:19   0.00   3         1062.390   0.000                                               
  78 Borkowski Jerzy                 4 PL04-08-318       GT 20,13,09 20:29:14   0.00   2         1039.450   0.000                                               
  79 NIEDZIÓŁKA MICHAŁ               2 PL-0414-07-10370  GT  6,04,45  4:37:40   0.00   2         1116.830   0.000                                               
  80 Michalak Paweł                  4 PL04-04-6279      GT  6,07,49  6:21:04   0.00   5-  0-  0 1041.580   0.000                                               
  81 ZYCH ZBIGNIEW                   1 PL-01-07-20204    GT  7,08,40  7:00:55   0.00   3         1057.330   0.000                                               
  82 GÓRSKI MARIUSZ                  2 PL-02-09-17573    GT 10,21,21  9:29:57   0.00   3-  0-  0 1090.070   0.000                                               
  83 ZYCH ZBIGNIEW                   1 PL-01-07-20250    GT 10,05,28  9:57:43   0.00   4         1057.330   0.000                                               
  84 BIEDRZYCKI KRZYSZTOF            5 PL-05-06-10898     T  9,40,50 10:22:03   0.00   3-  0-  0 1020.610   0.000                                               
  85 BROCZEK WALDEMAR                5 PL-05-10-4957      T  9,40,34 10:22:06   0.00   3         1020.370   0.000                                               
  86 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-08-8936     G  12,36,14 12:38:51   0.00   6         1049.560   0.000                                               
  87 BROCZEK WALDEMAR                5 PL-05-09-11308    GT 12,19,56 13:01:28   0.00   4         1020.370   0.000                                               
  88 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-08-8932     GT 13,08,51 13:11:28   0.00   7         1049.560   0.000                                               
  89 WACHNICKI ZYGMUNT               2 PL-02-05-10010    GT 15,03,14 14:16:53   0.00   3-  0-  0 1086.280   0.000                                               
  90 NOWIŃSKI DARIUSZ                5 PL-05-03-2551      T 14,21,59 15:03:31   0.00   2         1020.370   0.000                                               
  91 MARCINKIEWICZ TADEUSZ           3 PL-03-09-3215     G  16,02,53 15:24:37   0.00   7-  0-  0 1080.220   0.000                                               
  92 MACIĄG ZDZISŁAW                 1 PL-01-08-8523     GT 15,56,00 15:58:37   0.00   8         1049.560   0.000                                               
  93 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ           5 PL-06-08-7953     GT 17,39,33 18:13:05   0.00   3         1026.370   0.000                                               
  94 SOKOŁOWSKI TOMASZ i MICHAŁ      1 PL-0391-11-15271  G  19,24,25 19:26:55   0.00   2         1049.650   0.000                                               
  95 KAŁASKA JAKUB                   2 PL-02-07-3251     GT 20,31,20 19:47:59   0.00   2         1084.030   0.000                                               
  96 Wilczek Edward                  4 PL04-08-10010     GT 20,27,03 20:22:46   0.00   2         1054.730   0.000                                               
  97 GÓRSKI MARIUSZ                  2 PL-02-10-4663     GT 21,16,06 20:24:42   0.00   2         1090.070   0.000                                               
  98 KOLARCZYK WŁODZIMIERZ           5 PL-05-08-4475     GT 20,02,42 20:36:14   0.00   4         1026.370   0.000                                               
  99 Ostrowski Andrz i Łukasz        6 PL06-09-5535      GT  4,00,08  4:19:17   0.00   6         1037.150   0.000                                               
 100 KAŁASKA JAKUB                   2 PL-02-07-3202     GT  6,59,03  6:15:42   0.00   3         1084.030   0.000                                               
 101 KAŁASKA JAKUB                   2 PL-02-06-11159     T  7,27,10  6:43:49   0.00   4         1084.030   0.000                                               
 102 WACHNICKI ZYGMUNT               2 PL-02-06-246      GT  8,15,45  7:29:24   0.00   2         1086.280   0.000                                               
 103 KAJAK BOGDAN                    5 PL-05-08-2924     GT  7,48,26  8:31:55   0.00   2         1018.910   0.000                                               
 104 LATOS JAN                       1 PL-01-10-9409     GT  8,52,35  9:08:15   0.00   4-  0-  0 1039.770   0.000                                               
 105 MATYJEK W.    & RDEST T.        5 PL-05-08-2366     GT  9,11,15  9:57:03   0.00   1-  0-  0 1017.170   0.000                                               
 106 Głażewski Jerzy                 4 PL04-07-11461     GT 13,27,12 13:14:13   0.00   2         1061.260   0.000                                               
 107 Kurek Wiesław                   4 PL04-08-6532       T 14,15,42 14:03:46   0.00   2         1060.470   0.000                                               
 108 Chojnacki M. i  Z.              4 PL04-08-8814      GT 15,50,48 15:52:28   0.00   2         1050.270   0.000                                               
 109 Piertasiak Kazimierz            6 PL06-09-2709      GT 15,45,28 16:11:11   0.00   3         1032.230   0.000                                               
 110 Wilczek Edward                  4 PL275-04-20602    GT 16,57,20 16:53:03   0.00   3         1054.730   0.000                                               
 111 PAŁDYNA ANNA                    2 PL-0414-11-14431  GT 20,00,37 18:34:13   0.00   4         1116.320   0.000                                               
 112 MODRZEJEWSKI STANISŁAW          5 PL-0284-06-305     T 18,04,39 18:46:08   0.00   3         1020.410   0.000                                               
 113 Burkowski Paweł                 4 PL04-10-3727      GT 19,44,00 19:31:03   0.00   3         1061.230   0.000                                               
 114 NIEDZIÓŁKA MICHAŁ               2 PL-0414-08-11009  G  11,11,08  9:44:03   0.00   3         1116.830   0.000                                               
 115 Wilczek Edward                  4 PL04-07-2210      GT 11,19,41 11:15:24   0.00   4         1054.730   0.000                                               
 116 ZYCH ZBIGNIEW                   1 PL-01-07-20291    GT 13,45,30 13:37:45   0.00   5         1057.330   0.000                                               
 117 KOZŁOWSKI JAKUB                 2 PL-0414-03-4239   GT 15,12,09 13:45:40   0.00   3         1116.380   0.000                                               
 118 LEWANDOWSKI TOMASZ              2 PL-02-10-1983     GT 16,09,45 15:55:16   0.00   4         1062.390   0.000                                               
 119 ZAKLIKA WOJCIEC I ADAM          3 PL-03-07-7978     GT 17,01,10 16:29:23   0.00   5-  0-  0 1075.350   0.000                                               
 120 KAŁASKA JAKUB                   2 PL-02-06-6248      T 18,01,54 17:18:33   0.00   5         1084.030   0.000                                               
 121 MARCINKIEWICZ TADEUSZ           3 PL-03-09-3238     GT 10,06,49  9:28:33   0.00   2         1080.220   0.000                                               
 122 Borkowski Jerzy                 4 PL04-07-4488      GT 10,13,57 10:30:02   0.00   3         1039.450   0.000                                               
 123 Górecki Grzegorz                6 PL06-09-3516      GT 15,55,57 16:18:05   0.00   2         1034.920   0.000                                               
 124 PERGÓŁ KAZIMIER ANDRZEJ         3 PL-0354-09-9778   GT 12,04,21 11:55:18   0.00   1-  0-  0 1058.310   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                    Zmiana Danych Uzytkownika F10, rok 2013.                                                                                                    
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  1, z dnia 06.07.13 HARLINGEN                                                                                                                
            Punktacja Główna [1]                                                                                                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+                                                                                   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |                                                                                   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |                                                                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+                                                                                   
              1 WĘGRZYNEK       GRZEGORZ        2     5    3     3   314.09                                                                                     
              2 PAŁDYNA         ANNA            2     5    3     3   303.60                                                                                     
              3 HAWRYLUK        ZIELIŃSKI       1    10    3     3   301.91                                                                                     
              4 MARIAŃSKI       ZYGMUNT         5     7    3     3   287.35                                                                                     
              5 KOLARCZYK       WŁODZIMIERZ     5     7    2     2   208.49                                                                                     
              6 MACIĄG          ZDZISŁAW        1    14    2     4   203.75                                                                                     
              7 RESZKA          JERZY           5     5    2     2   202.40                                                                                     
              8 WIŚNIEWSKI      RYSZARD         1     4    2     2   202.07                                                                                     
              9 SAWCZENKO       ANDRZEJ         1     6    2     2   199.01                                                                                     
             10 GRZYBOWSKI      ADAM            5     6    2     2   199.01                                                                                     
             11 GODLEŚ          MIROSŁAW        3     5    2     2   198.34                                                                                     
             12 Markowski       Krzysztof       4     3    2     2   198.00                                                                                     
             13 Piertasiak      Kazimierz       6     5    2     2   194.62                                                                                     
             14 Burkowski       Paweł           4     5    2     2   188.19                                                                                     
             15 LEWANDOWSKI     TOMASZ          2     5    2     2   185.81                                                                                     
             16 MIŃKOWSKI BOGDA RADOSŁAW        1     5    2     2   181.42                                                                                     
             17 Szczepaniak     Robert          4     3    1     1   110.00                                                                                     
             18 SOKOŁOWSKI TOMA i MICHAŁ        1     7    1     1   108.98                                                                                     
             19 OLESZCZUK       WOJCIECH        3     5    1     1   108.31                                                                                     
             20 Kurek           Wiesław         4     5    1     1   107.63                                                                                     
             21 Głażewski       Jerzy           4     5    1     1   106.28                                                                                     
             22 MODRZEJEWSKI    STANISŁAW       5     5    1     1   104.92                                                                                     
             23 Górecki         Grzegorz        6     3    1     1   104.58                                                                                     
             24 KOZŁOWSKI       JAKUB           2     7    1     2   103.91                                                                                     
             25 Chojnacki       M. i  Z.        4     3    1     1   102.22                                                                                     
             26 Ostrowski Andrz i Łukasz        6    12    1     5   101.54                                                                                     
             27 Trojanowski     Sławomir        6     2    1     1   101.20                                                                                     
             28 SZADKOWSKI      MARIUSZ         5     5    1     1    99.17                                                                                     
             29 Wilczek         Edward          4     6    1     1    98.15                                                                                     
             30 KUSAK           JERZY&MARIUSZ   2     1    1     1    96.80                                                                                     
             31 NIEDZIÓŁKA      MICHAŁ          2     8    1     1    95.45                                                                                     
             32 KAŁASKA         JAKUB           2     6    1     1    94.77                                                                                     
             33 BOGUCKI         MARIUSZ         5     6    1     1    94.09                                                                                     
             34 SZWONDER        STANISŁAW       2    10    1     1    93.08                                                                                     
             35 ZYCH            ZBIGNIEW        1     8    1     2    89.35                                                                                     
             36 ZIÓŁKOWSKI      DARIUSZ         5     3    1     1    89.02                                                                                     
             37 NOWIŃSKI        DARIUSZ         5     5    1     1    88.68                                                                                     
             38 BROCZEK         WALDEMAR        5     5    1     1    88.00                                                                                     
             39 LATOS           JAN             1     4    0     0     0.00                                                                                     
             40 GÓRSKI          MAREK           1     5    0     0     0.00                                                                                     
             41 ŁUKASIK         ROBERT          1     2    0     0     0.00                                                                                     
             42 SZYGENDA        HENRYK          1     6    0     0     0.00                                                                                     
             43 DĘBIEC          KRZYSZTOF       3     3    0     0     0.00                                                                                     
             44 DŁUSKI          KRZYSZTOF       3     2    0     0     0.00                                                                                     
             45 PERGÓŁ KAZIMIER ANDRZEJ         3     1    0     0     0.00                                                                                     
             46 MARCINKIEWICZ   TADEUSZ         3     7    0     0     0.00                                                                                     
             47 ZAKLIKA WOJCIEC I ADAM          3     5    0     0     0.00                                                                                     
             48 KOLUCH          TADEUSZ         3     4    0     0     0.00                                                                                     
             49 ROGALA          ROBERT          3     1    0     0     0.00                                                                                     
             50 FEDOROWICZ      ROBERT          7     1    0     0     0.00                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Punktacja Główna [1]                                                                                                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+                                                                                   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |                                                                                   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |                                                                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+                                                                                   
             51 SIPORSKI        WOJCIECH        7     2    0     0     0.00                                                                                     
             52 WACHNICKI       ZYGMUNT         2     3    0     0     0.00                                                                                     
             53 GÓRSKI          MARIUSZ         2     3    0     0     0.00                                                                                     
             54 JANISIEWICZ     ZEN & MIR       2     2    0     0     0.00                                                                                     
             55 PAZIEWSKI       MARIUSZ         2     2    0     0     0.00                                                                                     
             56 ZAJĄC           TOMASZ          2     2    0     0     0.00                                                                                     
             57 Gotowicki       Jacek           4     3    0     0     0.00                                                                                     
             58 Borkowski       Jerzy           4     5    0     0     0.00                                                                                     
             59 Piekut          Florian         4     2    0     0     0.00                                                                                     
             60 Bielski         Jacek           4     3    0     0     0.00                                                                                     
             61 Kulczyński      Mieczysław      4     3    0     0     0.00                                                                                     
             62 Lewandowski     Kazimierz       4     1    0     0     0.00                                                                                     
             63 Sekuła          Wiesław         4     1    0     0     0.00                                                                                     
             64 Łojewski        Roman           4     1    0     0     0.00                                                                                     
             65 Michalak        Paweł           4     5    0     0     0.00                                                                                     
             66 PAWELSKI        PIOTR           5     1    0     0     0.00                                                                                     
             67 KUBIAK          ZBIGNIEW        5     2    0     0     0.00                                                                                     
             68 WYSZKOWSKI      KRZYSZTOF       5     2    0     0     0.00                                                                                     
             69 MATYJEK W.    & RDEST T.        5     1    0     0     0.00                                                                                     
             70 PODWYSOCKI      ROBERT          5     3    0     0     0.00                                                                                     
             71 KAJAK           BOGDAN          5     4    0     0     0.00                                                                                     
             72 BIEDRZYCKI      KRZYSZTOF       5     3    0     0     0.00                                                                                     
             73 BŁASZCZYK       PAWEŁ           5     1    0     0     0.00                                                                                     
             74 Kaczmarczyk     Wiesław         6     3    0     0     0.00                                                                                     
             75 Puchała         Sylwester       6     5    0     0     0.00                                                                                     
             76 Skrzypczak      Krzysztof       6     6    0     0     0.00